Stresový měsíc

11. dubna 2016 v 20:12 | Drýmr |  random shits
Měla bych se už vážně přestat stresovat.


Že se akné ještě hodně dlouho nezbavím mi došlo, jakmile jsem nastoupila na střední.
Dobře, zase to nepřehánějme, vím to déle, ale v tom momentě mi došlo, že to půjde vlastně ještě pomaleji.
Nejen, že na střední musí každý vypadat jak nejlíp umí (záleží na tom na jaké, protože znám školy, kde by bylo každému jedno jak vypadáte i kdybyste si na sebe vzali pytel od brambor (i když některým holkám by slušel i ten pytel, třeba Caře Delevingne)), takže se téměř každý den těch několi měsíců snažím mít make-up jak se říká "on point", ale ještě k tomu se tam vyskytuje i spoustu stresových situací. Takže většinou když se vrátím ze školy v pět večer domů. vypadá to, jako kdybych ten make-up nikdy neměla, nebo ho vůbec neuměla používat.
Tak jsem ho prostě přestala nosit. Víte, je to dost úleva, když Vás začně svědět oko a vy se můžete podrbat, když usnete ve vlaku a na skle po Vás nezbyde mastnej flek, či se Vám celý den neleskne ksicht.
A že po ranním umytí vypadám jako fetka mi už vlastně taky nevadí. Pro koho bych měla vypadat dobře, když jediný člověk, o kterého se zajímám mě vidí jen jednou do tejdne a většinou ve špatném světle?
To je tak, když s Vámi Váš crush nechodí do školy. Pohoda. :D
To je právě jedna důležitá věc, o kterou jsem s Vámi také chtěla podělit.
Poslední měsíc bych asi nepřežila, kdybych nepotkala tohoto skvělého člověka. Možná bych měla říci spřízněnou duši?
Je spřízněná dostatečně už jen tím, že máme ve stejný den narozeniny.
A teď k tomu, proč jsem se vlastně tak stresovala, když mé problémy s beďary už jsou mi někde.
No...střední, to je prostě slovo, které by mohlo dostatečně vystihnout můj poslední měsíc. Úkoly (dobře, těch moc nemáme, ale když už jo, stojí to za to), písemky (z těláku a z výtvarky byly nejhorší - ano, opravdu píšeme písemky i z tělocviku) a hlavně hudebka.
Za 4 dny jedeme na Krajské kolo pěvecké soutěže se sborem, který doprovázím na klavír a poslední měsíc jsme měli dvakrát do týdne zkoušku. Takže jsem v pátek jezdila domů v šest hodin večer.
A moje bazénová rutina s maminkou taky musela počkat.
Do práce jsem stěží také stíhala chodit, takže jediné co jsem si mohla koupit byl svetr v sekáči za 35 korun. Ne, že by mi to vadilo, protože ten svetr je boží. Miluju sekáče.
Do toho jsem se rozhodla začít (zase, asi už po milionté) hubnout, takže jsem začala běhat.
Vydrželo mi to dva dny.
A aby toho nebylo málo, začaly se mi vracet mé depkařské nálady, když nestíhám. A takovéto nálady většinou probíhají tak, že se zavřu u sebe v pokoji, píšu lidem, že mám depku a doufám, že mi napíšou něco aspoň trochu povzbudivého.
Jsme prostě taková trochu vlezdoprdelka.
A nejhorší na tom je, že obvykle v takových náladách napíšu či řeknu všechno, co mi leží na srdci a většinou skončím v ještě horší náladě nebo ve friendzone (častější případ, článěk o friendzonu klidně můžete čekat).
Také jsem ale v tom již mnohokrát zmíněném posledním stresovém měsíci, jsem pořád přemýšlela nad tím, že začnu hrát na housle. Tak jsem se konečně dneska odhodlala se jít zeptat mé učitelky klavíru na to, zda by jí nevadilo, že budu hrát na další nástroj. Čekala jsem špatnou reakci, ale místo toho jsem dostala vřelé objetí. Žeru ji.
A tak se stalo, že v září začnu nejspíše hrát na housle.
Ano, dobrovolně jsem si přibrala další stresovou věc...měla bych si zatleskat.
Takže akné se asi nezbavím tak do důchodu.
To je hold život Drýmra.
Hlavně, že se učím nazpaměť básničku Hoří.

Děkuji za vyslechnutí, o víkendu očekávejte další článek!
PS.: Už mi zbývá jen 35 dní školy. Chce se mi brečet štěstím.
Drýmr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doktor Doktor | 20. července 2016 v 18:36 | Reagovat

Svůj stresový měsíc na konci školního roku jsi vyměnila za bezmyšlenkovité sbírání jahod. Je to však lepší, nebo by ses raději vrátila zpět do chaosu?

Už dlouho nic nebylo, tak tvoji fanoušci očekávají nějaký velký report z Anglie .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama